Jak zachować łazienkę w czystości?

Wod-Kan Grzenkowicz  > Łazienki >  Jak zachować łazienkę w czystości?

Jak zachować łazienkę w czystości?

| | 0 Comments

Oto jak wydłużyć swoje wysiłki związane z czyszczeniem łazienki i pomóc temu pomieszczeniu o dużym natężeniu ruchu dłużej zachować świeżość.

Zatrzymaj wilgoć

Nic tak nie pomaga opóźnić plam pleśni, jak suchy prysznic. Zawieś wycieraczkę nad prysznicem i wyznacz z zasady, że ostatni, który bierze prysznic, wyciera ściany, wannę i drzwi prysznica. Kilka dodatkowych minut pracy może naprawdę skrócić czas czyszczenia na dłuższą metę, co pozwoli zaoszczędzić długie godziny walki z zaciekami i pleśnią.

Możesz również szybko usunąć wilgoć, otwierając okno i włączając wentylator wyciągowy podczas kąpieli. Pozostawienie otwartych drzwi, nawet uchylonych, pomaga rozproszyć wilgoć. Nie zapomnij też rozłożyć zasłony prysznicowej do wyschnięcia.

Pomiń mydło w kostce przy zlewie

Zamiast tego użyj mydła w płynie z pompką lub nawet dozownika mydła bez użycia rąk. Eliminacja brudnej mydelniczki to niezrównana pomoc w utrzymaniu czystości zlewu i blatu łazienki.

Stwórz porządek w swoich szafkach

Jeśli w apteczce lub toalecie przeznaczysz miejsca na kosmetyki i narzędzia do włosów, możesz je schować, ale pozostawać w zasięgu ręki. Bezproblemowa lada natychmiast sprawia, że ​​łazienka wygląda na czystszą.

Zainstaluj wygodne wieszaki na ręczniki

Ręczniki wyschną szybciej, a Twoja łazienka będzie wyglądać bardziej schludnie, gdy powiesisz je na barze. Brak miejsca na ścianie? Rozważ wieszak lub haczyki na ręczniki.

Sięgnij po trwałe środki czyszczące

Zapoznaj się z niezwykle bogatą ofertą firmy hg chemia, która ma do zaoferowania różnorodne środki do czyszczenia łazienki. Firma oferuje produkty stworzone za pomocą naturalnych i aseptycznych składników, które pomogą zachować świeżość w łazience przez o wiele dłuższy czas – https://www.ekspercilazienek.pl/hg. Znajdziesz u nich środki do usuwania pleśni, środki do usuwania kamienia oraz wiele więcej pomocy w postaci środków czystości.