Nowe rozwiązania w łazience

Wod-Kan Grzenkowicz  > Łazienki >  Nowe rozwiązania w łazience

Nowe rozwiązania w łazience

| | 0 Comments

Remont łazienki to odpowiedni moment na to, aby ją gruntownie przebudować i zastosować inne, do tej pory niewykorzystywane rozwiązania. Jednym z ciekawszych jest z pewnością umywalka wpuszczana w blat. Na czym takie rozwiązanie konkretnie polega i czy warto się na nie zdecydować?

Na czym to polega?

Każdy doskonale wie, że umywalka wolnostojąca wymaga sporo miejsca w łazience. Z tego też powodu rynek bardzo szybko wypracował nową propozycję dla inwestorów, aby wpuszczać umywalkę w blat. Oznacza to, że umywalka stanowi jednolitą część z szafką łazienkową, co oznacza, że nie tylko mniej zajmuje miejsca, lecz również, że możliwe staje się uzyskanie kilku dodatkowych szuflad. Oczywiście ta najwyższa musi być nieużywana ze względu na fakt znajdowania się tam podłączenia umywalki, lecz mimo wszystko jest to rozwiązanie bardzo atrakcyjne. Warto również wspomnieć o tym, że sprzyja ono zachowaniu czystości w łazience, ponieważ nowoczesna umywalka wpuszczona w głąb blatu nie powoduje tak dużego chlapania wody podczas jej używania. A to z kolei prowadzi również do tego, że sam blat mniej narażony jest na zniszczenie z powodu kontaktu z wodą.

Czy warto się zdecydować na takie rozwiązanie?

Czy warto się zatem na takie rozwiązanie zdecydować? Z całą pewnością tak, lecz warto mieć na uwadze to, że posiada ono również kilka wad. Przede wszystkim wymaga to kupienia specjalnego blatu, a także całej szafki łazienkowej, co często jest nie tylko problemem, lecz również kwestią dość kosztowną. Często użytkownicy takich umywalek zwracają również uwagę na utrudniony dostęp do podłączenia umywalki, co w razie awarii stanowi spory problem.

Będąc jednak świadomy tych niedociągnięć, można z całą pewnością polecić takie rozwiązanie. Jest ono nie tylko bardzo ładne i estetyczne, lecz przede wszystkim jest po prostu bardzo praktyczne.